O nás

Napsali o nás: Na síti se zrodil "google" pro vinaře. Nabízí sudy, etikety i brigádníky.

Hledáme sklepmistra. Nabízíme sudy. Potřebujeme brigádníky. Umíme etikety. Všechny poptávky a nabídky z oboru vinařství se teď schází na webu pracevevinarstvi.cz, který má ambici stát se „googlem“ pro vinaře.

Spojujeme ty nejlepší v oboru vinařství.

Vinařství je velmi specifická doména, ve které musí být odborníci připraveni na několik možných variant vývoje. Musí plánovat, ale také počítat s nepředvídatelnými skutečnostmi. Pro většinu vinařů je sklep nebo vinohrad druhým domovem, všechnu svou energii vkládají do suroviny, ze které se dynamickým procesem stává konečný produkt – víno. Jelikož věnují tak velké úsilí výrobě a praktické stránce věci, nezbývá jim čas na „zákulisní“ záležitosti – marketing, hledání nových pracovních posil, reklama, zviditelňování se.

Budujte si svůj brand!

Potřeba založit tento portál vedla opět z mojí osobní zkušenosti. Postrádala jsem nějaké místo na internetu, kde by bylo všechno pěkně ucelené, jasné a přehledné. Dalo by se říct „google pro vinaře“. Chtěla jsem otevřít web a vidět vše pohromadě – nabídky práce, nabídky služeb, přehled poskytovatelů, ze kterých si snadno vyberu a ihned je budu moci oslovit s poptávkou.

Jak fungujeme?

Systém zadávání pracovních nabídek nebo registrace do databáze profesionálů je velmi jednoduchý, zkráceně ho můžeme popsat jako „vyplň formulář a čekej na ohlasy“. Je nám jasné, že takové vysvětlení pro nezasvěceného člověka nestačí, pojďme si to tedy probrat důkladněji:

Partneři projektu