JUDr. Pavlína Megová - MKM Jazyková škola a Překladatelská agentura - učebnice a kurzy vinařské angličtiny

Na podzim roku 2015 jsme vydali učebnici WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers, kterou doprovází více než sto výukových videí. Setkává se s úspěchy nejen v České republice, ale i v zahraničí.


V roce 2015 jsme jako první na světě vydali komplexní učebnici angličtiny s vinařskou tematikou s názvem English for Wine Professionals & Wine Lovers (1 499 Kč).

Tým autorů v čele s profesionálním australským vinařem Mikem Mazeym po tři roky spolupracoval se čtyřiceti předními světovými producenty vína z 16 zemí a také s několika držiteli prestižního titulu Master of Wine. Navštívil nejvýznamnější vinařství v Evropě a natočil rozhovory s jejich majiteli a spolupracovníky, jako například s Pierrem Lurtonem z Chateau d´Yquem a Cheval Blanc, s představiteli vinařství Louis Roederer, Olivier Leflaive, Clos de Tart a mnoha dalšími.

Učebnice je rozdělena do dvou částí. První mapuje proces zpracování od sazenice révy vinné po víno ve sklenici. Druhá část kategorizuje vína od šumivých po fortifikovaná a příjemně prezentuje odbornou terminologii na základě rozhovorů s předními představiteli mezinárodního vinařského světa. Celou knihu doprovází více než sto výukových videí dostupných na webových stránkách www.winewordsthebook.com.

Kniha se prodává po celém světě a vyučuje se podle ní i na zahraničních univerzitách, např. v Tokiu a Moskvě. V listopadu 2016 získala prestižní cenu za design - Special mention na German Design Award 2017.

FB knihy: www.facebook.com/WineWordsTheBook/


 

Nabízíme i překladatelský a tlumočnický servis.

MKM jazyková škola:

* působení na českém trhu přes 25 let
* více než 1 500 absolventů denního pomaturitního studia
* člen AJŠ – Asociace jazykových škol v České republice


Co nabízíme?

* kurzy angličtiny ve vinařství
* překlady do více než 40 světových jazyků
* výuka světových, evropských i exotických jazyků
* denní pomaturitní studium
* profesionální a přátelský tým lektorů
* studium MBA
* specializované jazykové kurzy a profesní kvalifikace


V čem vynikáme?

* učebnice vinařské angličtiny WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers
* jsme jediná společnost v ČR, která prošla náročným certifikačním procesem a získala oprávnění pro výuku kurzů WSET (Wine & Spirits Educational Trust)
* moderní klimatizované učebny s wi-fi připojením v centru Brna
* pořádání workshopů pro lektory

 

Kontaktovat dodavatele