Bednářství Obroučka

Naše firma navazuje na činnost Moravského bednářství, které ukončilo svoji obchodní a výrobní činnost v roce 2008. V květnu, roku 2016 jsme se přestěhovali do vinařské obce Zaječí. Budeme se snažit vyhovět všem zákazníkům k jejich maximální spokojenosti.

Hlavním výrobním programem jsou sudy a bednářské výrobky, nově i výroba doplňkového vybavení pro vinotéky. Provádíme také opravy bednářského sortinentu.

 

Sudy jsou vyráběny z velice kvalitního dubového a akátového dřeva. Tyto materiály jsou určeny především na bednářskou výrobu. Vyrobíme vám sudy od 3 do 1 000 litrů a pak dle dohody se zákazníkem. Sudy jsou vypáleny dle potřeby použití sudu, nebo dle domluvy se zákazníkem. Tyto sudy se používají na výrobu velice kvalitních vín a destilátů.

Dále provádíme:

* opravy sudů - výměna obručí, dužin, den a přetěsnění
* Imělecká řezba - Provádíme uměleckou řezbu dle vašich představ. Nejedná se o strojní zpracování, ale o ruční práci, na kterou je potřeba delšího časového rozmezí. Záleží na náročnosti a velikosti. Vyrobíme vám různé řezbářské práce k výročí, řezby vinných hroznů a révového listí, apod. Doplňkový sortiment
* vyrobíme vám různý doplňkový sortiment, jako jsou stojany na skladování vína, regály, stoly, židličky a různé výrobky dle dohody se zákazníkem. Můžeme vám stylově vybavit vinný sklep, prodejnu, hospodu, nebo restauraci.

Kontaktovat dodavatele