Informace pro žadatele o podporu z Vinařského fondu

Vytvořeno: 24. 04. 2020

Novinky

Informace pro žadatele o podporu z Vinařského fondu


Vážení žadatelé o podporu z Vinařského fondu,


rádi bychom vás ujistili, že všechny vámi zaslané žádosti evidujeme. Z důvodu nákazy způsobené virem COVID 19 se Rada Vinařského fondu k projednávání projektů ještě nemohla sejít. Jednání Rady Vinařského fondu, na kterém by se žádosti o podporu měly projednat a schválit, je plánováno na první polovinu května 2020.


Jsme si vědomi, že řadu akcí plánovaných na duben, květen a červen jste byli nuceni zrušit nebo přesunout. V této souvislosti bychom vás chtěli požádat, abyste nám dali vědět o těchto změnách ve vašich projektech na mailovou adresu krainova@vinarskyfond.cz.


Pokud jste svoji akci zrušili a máte podanou žádost, dejte nám vědět nejpozději do 30. dubna. Vinařský fond pak k Vaší žádosti nebude vydávat rozhodnutí o poskytnutí podpory.


Pokud svoji akci budete přesunovat na jiný termín, dejte nám o této změně vědět kdykoli v průběhu tohoto roku nebo nejpozději s vyúčtováním podpory. Přesun termínu konání akcí není z hlediska Vinařského fondu žádný problém.


Jakmile bude Vaše žádost schválena, bude seznam schválených podpor uveřejněn na www.vinarskyfond.cz a žadatel obdrží rozhodnutí o poskytnutí podpory.


Zdroj: www.vinarskyfond.czPočet zhlédnutí: 1787

Další články, co stojí za přečtení

Chcete být v obraze? Přihlaste se k odběru novinek.