SOMMELIER / SOMMELIERKA Benediktinských sklepů

Společnost Klášter Broumov servisní s.r.o., dceřiná společnost Agentury pro rozvoj Broumovska, hledá do svého týmu kolegu na pozici SOMMELIER / SOMMELIERKA - pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Předpokládaný nástup dle dohody.


Náplň práce:

Budete zajišťovat provoz atraktivního sklepení pod broumovským klášterem, který organizuje degustace vín, maloobchodní prodej, distribuci vín do restaurací a firem v regionu a tím přispívá ke zkvalitňování gastronomických služeb v regionu Broumovska. Partnerem sklepů, dodavatelem vín a odborným garantem je společnost Český archiv vín. 


Klíčové kompetence: znalost světa vína a chuť být skvělým sommelierem/sommelierkou; zajištění degustací v Benediktinských sklepích pro veřejnost i objednané skupiny; zajištění maloprodeje formou otevřených sklepů; spolupráce a komunikace s hotely, restauracemi a firmami v okolí, do kterých distribuujeme naše vína; vyhledávání nových spoluprací a zákazníků; školení personálu v gastronomických provozech; účast a spoluorganizace akcí v klášteře (trhy, burčákobraní, Vinum et Cetera, konferenční služby); propagace Benediktinských sklepů - správa facebookového profilu, nahrávání akcí do kalendářů na webech věnujících se vinařství, zajišťování propagačních materiálů; provozní pečlivá administrace popsané činnosti. 


Co od Vás očekáváme:

Orientaci ve světě vína, uvítá zkušenost s vedením degustací vín, připravenost se dále učit, komunikativnost, časovou flexibilitu, výhodou orientace v účetních procesech a zkušenost z maloobchodu či velkoobchodu.


Nabízíme:

Atraktivní prostředí národní kulturní památky broumovského kláštera, zajímavou práci v přátelském prostředí, práci na částečný či plný úvazek, pružnou pracovní dobu, rozumné finanční ohodnocení, možnost vzdělávání a rozvoje (víno, obchod, služby).

Platové podmínky dle předpokladů a dohody.


Kontaktovat zaměstnavatele