SKLEPMISTR a TECHNOLOG

VINAŘSTVÍ ŽEROTÍN HLEDÁ SKLEPMISTRA + TECHNOLOGA


Náplň práce:


výroba vína od příjmu hroznů až po lahvování vín

- vedení provozní a vinařské evidence a shromažďování údajů o sklizni a

prováděných postupech


Nabízíme 

- možnost seberealizace při výrobě vína

- práce na hlavní pracovní poměr – na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební

dobou

- služební telefon, automobil

- příspěvek na stravu, na pracovní pomůcky

- příspěvek na dovolenou + 5 týdnů dovolené

- flexibilní pracovní doba

- práce v mladém a příjemném kolektivu


Požadujeme

-min. středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru vinařství a

vinohradnictví

- organizační schopnosti a samostatnost

- praxe v oboru výhodou

- řidičský průkaz sk. B


NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Kontaktujte nás přes formulář níže nebo na e-mailu zerotin.koluch@seznam.cz


O vinařství:

Vinařství Žerotín ve Strážnici si zakládá na výrobě pouze moravských přívlastkových vín z vlastních hroznů, které pěstuje na vinicích v katastrech obcí Petrov, Sudoměřice a Strážnice. 


Vína z vinařství Žerotín dosahují vysoké kvality díky modernímu, ale přitom šetrnému způsobu zpracování hroznů. Při zpracování se používají nové technologie, jako je moderní lis na hrozny, dvouplášťové nerezové nádoby na řízené kvašení, ale také klasické dřevěné sudy nebo sudy typu barrique. Červená vína jsou zpracovávána pomocí nakvášecích nádob tzv. „vinifikátorů“ 


K dnešnímu dni vinařství Žerotín hospodaří na 60 ha vlastních vinic. Odrůdová skladba vinic je rozmanitá . Pěstují zde jak odrůdy tradiční a typické pro daný region, ať už je to Sylvánské zelené, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Chardonnay , Rulandské šedé, bílé Muškát moravský, Irsai oliver. Každoročně velké oblibě se těší vína z odrůd Pálava, Hibernal, Tramín červený. Nově byly také vysázeny odrůdy moderního typu tzv. interspecifické Piwi odrůdy jako Solaris, Saphira, Cabernet Cortis. Z červených převažuje vyhlášená Strážnická odrůda Frankovka, nebo také Merlot, Rulandské modré, Zweigeltrebe, Neronet. 


Vinařství vlastní 2 sklepy. Jeden se nachazí přímo ve Strážnici. Druhý najdete na velmi známém a proslaveném místě v Petrovských Plžích. 


Petrovské Plže je uskupení více než 80ti sklepů s typickým modrým pruhem a bílým vstupním štítem, také typickým pro Slováckou podoblast. Tato lokalita je známá především díky filmům, jako například Slovácko sa nesůdí nebo z Básníků s Pavlem Křížem. Kontaktovat zaměstnavatele