Roman Kopecký - DESIGN Kopecký

Specializuji se jako grafik na návrh etiket.

S maximální pečlivostí naslouchám potřebám vinaře a poté se snažím navrhnout unikátní design vnější stránky vína. Na návrhu pracuji do té doby, než je klient s designem naprosto spokojen. 

Zabývám se návrhem i realizací designu, a to nejen jednotlivých položek, ale také celých řad vín. Můžeme spolu vytvořit kompletní tematickou sérii nebo se zaměřit na jednotlivá vína a designem podtrhnout jejich charakter. 

K realizaci svých návrhů používám moderní technologie (zlacení, lakování, slepotisk a další). Spolupracuji s ověřenou tiskárnou a jsem Vám k dispozici až do zdárného dokončení.


Preferuji osobní důkladné projednání. Rád se seznámím se vším, co by mě mohlo v práci nasměrovat a pomoci. První návrhy si připravuji ručně, ale dodávám několik variant, které jsou lépe zpracované  v počítači. Postupně vše dolaďujeme, v konečné fázi pak vybíráme vhodný papír a technologii výroby. V tomto momentě začíná spolupráce s tiskárnou, jsem s nimi v neustálém kontaktu a jsem přítomen započetí tisku.

Vše bezplatně archivuji.


JAK SE LIŠÍM OD KONKURENCE: dlouhodobou specializací na grafiku vinařských etiket. Již deset let navrhuji výhradně etikety, specializace je v tomto specifickém oboru velkou výhodou.


Kontaktovat dodavatele