Vinařský Institut s.r.o.

Jednotlivých kurzů Studijního programu SOMMELIER se od roku 2010 zúčastnilo přes 3 500 spokojených absolventů z řad profesionálů v gastronomii a milovníků vína z řad laické veřejnosti.

Zájemci si mohou vybrat z pěti kurzů.  Největší oblibě se těší základní kurz s názvem „Základy sommelierství, vína a vinařství České republiky“.

Každý kurz je jednodenním či dvoudenním intenzivním seminářem pod vedením špičkového lektora – sommeliera. Efektivita výuky spočívá v tom, že se na kurz připravíte předem – skripta a testy jsou ve studijním rozhraní na našich stránkách.

Kurzy jsou vypisovány průběžně po celý rok, takže termín absolvování si volí každý podle svých časových možností.

Ať už je víno Vaší profesí nebo koníčkem, věříme, že si z nabídky programů Vinařského Institutu vyberete.

Kurzy jednotlivých stupňů probíhají celoročně v Praze, Brně a ve vybraných krajských městech. Víkendové kurzy probíhají přímo ve vinařstvích s ubytováním. Aktuální místa a termíny jsou vypisovány vždy dva měsíce dopředu a naleznete je u jednotlivých kurzů v sekci „Otevřené kurzy“. Pokud Vám termín a místo aktuálně nevyhovuje, můžete si počkat na vypsání nových termínů. Termín lze změnit bezplatně 14 dnů před konáním kurzu. Pokud máte dárkový poukaz, volíte si místo a termín podle svého uvážení tak, že kontaktujete manažera vzdělávání a on vám se vším poradí. Dárkový poukaz má neomezenou platnost.

Kontaktovat dodavatele