1. jihomoravská stavební s.r.o.

Provedeme nejdříve vizualizaci celého sklepa dopředu, než bude vše instalováno, a vy tak uvidíte, co se bude stavět a jaký bude výsledek.

 

Zpracování kompletní projektové realizační dokumentace nám navíc umožňuje dostatečný čas plánovat stavbu dopředu. Tomu přizpůsobit též harmonogram a všechny potřebné práce. Výsledkem pak může být poměrně rychlá realizace výstavby. 

 

POKUD JIŽ MÁTE PROJEKTOVOU DOKUMENTACI HOTOVOU: Při přípravě a plánování stavby se pečlivě věnujeme stávajícímu projektu. Stává se, že občas narazíme na chyby nebo části projektu, které nelze provést, tzn. „papír snese vše“ a projektant, který Vám projektovou dokumentaci zpracovával, byl spíše teoretik než člověk z praxe. Některé z těchto chyb se opakují a my už víme, kde je hledat a na co si dát pozor.  Většinou se tyto chyby objevují při zakládání staveb. Takové chyby z 90 % prodraží celou stavbu. V programu Stavby All inclusive® dbáme na pečlivou kontrolu a takovým chybám se včas vyhýbáme .

 

Kontaktujte nás a sestavíme vám tento nejbezpečnější stavební program, který dnešní trh nabízí.

Po vzoru starých zednických mistrů se snažíme zachovávat zednické řemeslo v podobě typických staveb jižní Moravy, především vinných klenbených sklepů. Stejně jako naši dědové razíme sklepy hluboko v podzemí a zachováváme tak tradici nastartovanou již ve 12.–13. století. Naši lidé se již jako mladí kluci podíleli se svými dědy na výstavbě vinných sklepů. To, co se naučili od nich, dnes umí hojně využít. Naše stavby jsou toho důkazem. 

1. jihomoravská stavební je stavební společnost s generálně dodavatelským programem. Jako generální dodavatel staveb jsme schopni dodávat jakákoli stavební díla dle požadované kvality a velikosti. Mezi naše zákazníky patří jak soukromí stavebníci, tak developerské společnosti, veřejné instituce, obce a také nadnárodní společnosti.

 

 

Naše firma působí zejména v Jihomoravském kraji. Klademe důraz na výbornou znalost místního prostředí a díky tomu máme ke svým zákazníkům blíž než ostatní firmy. Naši zaměstnanci jsou přední odborníci působící na území našeho regionu a žijí ve zdejších městech a obcích. Je to právě ten důvod proč mají cit a pochopení pro specifické potřeby svých krajanů. Přitom naše stavby nejsou výjimkou ani v ostatních krajích, na Slovensku a také v Rakousku.

Všichni naši pracovníci jsou rozděleni do 3-5členných stavebních týmů. V každém týmu nalezneme kvalifikované zedníky a jejich pomocníky s různorodou kvalifikací, jakou je např. kanalizace, voda, elektřina, beton, tesařská činnost, pokládka zámkových dlažeb aj. Výjimkou nejsou ani týmy skládající se z tesařů a pokrývačů nebo třeba demoliční četa. Díky kombinaci těchto týmu jsme schopni rychle a flexibilně reagovat a postavit tým i o síle 20 pracovníků s centrálním vedením a dílčími stavebními mistry takřka ze dne na den.

 

Kontaktovat dodavatele