AZ KLIMA a.s. - vzduchotechnika

Od projekce po dodávku a servis, od chlazení po vytápění, od měření a regulace po technické rozvody – AZ KLIMA nabízí výhody kompletního portfolia služeb v oblasti vzduchotechniky a technických zařízení budov. Mezi hlavní výhody patří jednoduchost a návaznost dodávek a záruk a široké portfolio dodávaných a servisovaných značek.

V oboru vzduchotechniky a chlazení působí AZ KLIMA od roku 1992 a dlouhodobě je jednou z předních firem na trhu. Za dobu své existence nasbírala AZ KLIMA zkušenosti z více než 4000 projektů, z nichž některé přesáhly 300 milionů Kč. Roční obrat v minulosti dosáhl 850 milionů Kč a počet zaměstnanců 250.

AZ KLIMA nabízí nepřetržitou pohotovostní službu s garantovaným výjezdem do dvou hodin. V současné době zajišťuje servisní služby tým 22 servisních skupin (45 pracovníků) působící na území celé České a Slovenské republiky. To umožňuje rychlé řešení závad i v období servisních špiček, tedy po nástupu velmi teplých nebo chladných dnů.

Ve svém závodě v Milovicích AZ KLIMA vyrábí vzduchotechnické jednotky, vzduchotechnické potrubí a příslušenství. Kromě toho mohou klienti využít široké portfolio dodávaných i servisovaných značek.

Kontaktovat dodavatele