Bílek Filtry s.r.o. - filtrace vína, moštu a podpůrných médií

Filtrační proces ve vinařských provozech závisí na mnoha faktorech. Jeden z klíčových je filozofie výroby vína jako produktu a jeho strategické zacílení na daný trh. Různé filozofie výroby vyžadují odlišné postupy filtrace a mikrobiologické stabilizace.

Vyrábíme a poskytujeme komplexní řadu filtrů, která pokrývá všechny potřeby filtračního procesu od moštů, přes kaly, stabilizaci vín před láhvováním, až po filtraci podpůrných médií, jako je voda a plyny. Také dodáváme sanitační zařízení, která jsou vedle filtrů nezbytností k zajištění čistého provozu bez kontaminace.

Našim hlavním krédem je šetrnost k vínu a jeho zušlechtění filtrací. Jako jediný dodavatel na trhu garantujeme spolehlivost a kvalitu svých výrobků zárukou 10 let. Všechny výrobky prochází neustálým technologickým vývojem, který je úzce propojen s analýzami výsledků ze špičkových vinařských provozů a výzkumných pracovišť.

Dosahování vynikajících výsledků při výrobě vín nezbytně souvisí s kontrolou kvality filtrace. Proto nabízíme škálu kontrolních a analytických přístrojů. Jsou to například testery integrity (neporušenosti) mikrofiltračních vložek, odfiltrovaných částic a filtrovatelnosti vín před filtrací.

Snažíme se vám šetřit provozní náklady na filtraci, proto je nedílnou součástí našich aktivit nabídka a prodej těch nejkvalitnější spotřebních filtračních materiálů, jako jsou mikrofiltrační elementy (svíčky) a křemelina, z produkce světových renomovaných značek.

Kontaktovat dodavatele