BOTTLING PRINTING s.r.o. – průmyslové značení

Našim zákazníkům vytváříme řešení pro identifikaci produktů a obalů, šitá na míru jejich potřebám. Technologie, které instalujeme do provozů našich zákazníků, označují produkty a obaly čárovými kódy, daty spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami.

 

Do našeho portfolia patří ink jet tiskárny, termotransferové tiskárny, tiskárny a aplikátory etiket, lasery a další příslušenství. Všechny tyto technologie jsou programově přizpůsobitelné různým provozům a požadavkům.

 

Pro své zákazníky zajišťujeme dodávky náhradních dílů, ale také veškerý spotřební materiál, zejména rozmanitou škálu inkoustů, solventů a pásek.


Naším cílem je stát se partnerem a odbornou autoritou v oblasti označování produktů a obalů pro všechny naše zákazníky.

 

Naším posláním je pomoci našim zákazníkům zajistit dokonalou dohledatelnost svých produktů v rámci celého jejich výrobně prodejního procesu.


Značení a kódování na sklo

Nejčastější typy skel, které jsou předmětem označování a kódování, jsou čiré a barevné sklo. Charakteristické vlastnosti skel jsou jejich křehkost a nízký kontrast. Proto se pro potisk znaků na sklo doporučuje využívat zejména ink jet technologie, se kterým je značení na skle dobře viditelné. 

Jaké jsou nejpoužívanější technologie pro potisk na skloKontinuální ink jet (CIJ) – s pořízením této technologie se pojí výhody v podobě levných pořizovacích nákladů a snadného tisku. Na druhé straně jsou s ním spojena rizika ve formě možného setření potisku během výrobního procesu.

Laser CO2 – výhody této technologie spočívají v trvanlivosti kódu a vypálených znaků. Nevýhodou je, že tisk není většinou kontrastní, což u plastových materiálů není většinou požadováno.

Aplikace etiket – nespornou výhodou je 100% čitelnost kódovaných zpráv.

Kontaktovat dodavatele