Chladicí bedýnka

JAK FUNGUJE ?

JEDNODUŠE
Bedýnka je vyrobena z masivního dřeva borovice, která zajišťuje výborné izolační vlastnosti. Není závislá na elektrické energii. Chlazení probíhá pomocí namražených chladicích akumulátorů, které se vkládají do nerezového zásobníku, může být použít i led. Bedýnka je bez údržbová a snadno se čistí, je prostě COOL. Můžete chladit bílá a rosé vína při teplotě 7-10 °C,  a to 6-8 hodin, a červená udržovat při teplotě 15-17 °C až 12 hodin. Teplotu vína volíte počtem vložených akumulátorů nebo množstvím ledu.

PŘEDNOSTI: Robustní provedení zabrání nehodě s převržením, představuje vaše víno v ideální teplotě pro degustaci, s přiloženými akumulátory chladí až 12 hodin, s použitím ledu neomezeně, udržuje láhev a etiketu suchou, snadno a rychle připravena k použití na jakoukoliv prezentaci vína (degustace, oslavy, prezentace, catering), zvyšuje potenciál a zájem o vaše vína, při podávání působí luxusním dojmem 

Set Chladicí bedýnka obsahuje: masivní dřevěnou bedýnku na 5 lahví vína, pohledové okýnko, termální tašku, 6 chladicích akumulátorů, přepravní krabici. Vše je připraveno k okamžitému použití chlazení vína.

FOTOGALERIE na www.chladicibedynka.cz

Kontaktovat dodavatele