DrinkGAS s.r.o. - výčepní plyn

  • Veslařská 153/136
    63700 Brno-Jundrov
  • Sídlo
    Veslařská 153/136
    63700 Brno-Jundrov
  • 602775486
  • Oblíbenost: 2382

Čepování vína. Provozujete výčep nápojů?

V tom případě potřebujete kvalitní výčepní plyn, kterým je DrinkGAS – toto nové výčepní médium Vám zajistí optimální ochranu nápojů, chuťovou i kvalitativní stálost od plného do prázdného sudu. Tlakové lahve jsou plněny plynem DrinkGAS pomocí technologie NITROS přímo v prodejních místech. Tímto způsobem je minimalizována logistika distribuce naplněných lahví. Proces výroby plynu a plnění lahví je pod pravidelnou kontrolou poskytovatele licence DrinkGAS.

Výhodou instalace lokálního generátoru dusíku je především uživatelský komfort a nezávislost na dodávkách Offline zdrojů v tlakových lahvích. Výkon generátoru lze konfigurovat na libovolnou spotřebu.

Provozní náklady na výrobu plynu jsou pouze ve formě spotřeby el. energie v řádu jednotek kW denně. Vzhledem k nulové logistice při dodávkách a malé energetické spotřebě lze uvést, že takto vybavený provoz minimalizuje emise CO2. Generátory jsou do provozoven poskytovány formou pronájmu za cenu odvozenou dle ekvivalentní spotřeby Offline lahvovaných plynů DrinkGAS.

Kontaktovat dodavatele