GS Technik, spol. s r.o. - dávkovací automaty

Nabízíme vysoce sofistikovaný nástroj, umožňující zákazníkovi vychutnat si to nejlepší víno „po sklence – By the Glass“ a při tom neriskovat ztrátu drahocenného nápoje, způsobenou oxidací v otevřené láhvi.

Dávkovací automaty na víno vyrábíme od roku 2007 pod značkou By The Glass®. Tato sofistikovaná chlazená nerezová zařízení (nyní vyráběná již v 2. generaci) slouží k uchování láhví červeného a bílého vína a k jeho dávkování, přičemž teploty obou vín jsou nezávisle řízeny dvěma digitálními termostaty. Za pomoci inertního plynu jsou „naražené“ láhve vína chráněny před změnou či ztrátou chuti (v důsledku oxidace). Dávkovací automaty mají dvě samostatné klimatizované sekce, které zaručují správnou teplotu každé podané sklenky červeného nebo bílého vína. Dávkovací automaty na víno jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli, vnitřní prostor pro prezentaci láhví jakostních vín je bodově osvětlen (pro každou láhev, s možností zesílení či zmenšení intenzity osvětlení).

Dávkovací automaty na víno se vyrábí v bezpočtu úprav, pro evropský, americký nebo např. australský trh s možností celé řady modifikací:

* chladicí jednotka vpravo/vlevo nebo ukončení pro napojení vzdálené chladicí jednotky
* prosklená záda pro lepší prezentaci nabízených vín
* bodové osvětlení práškové lakování (celá škála barev dle vzorníku RAL)
* připojení automatu na víno na pokladnu 

Dávkovací automat na víno je velmi účinným nástrojem podpory prodeje vysoce kvalitních rozlévaných vín, se zřejmými výhodami pro prodejce i zákazníka, mj.:

* víno podávané vždy při správné teplotě (červené, bílé)
* kontrola dávkování (doušek, malá sklenka, velká sklenka)
* minimální nároky na obsluhu
* kvalitní a drahá vína mají prezentaci, kterou si zaslouží
* možnost vyzkoušet exkluzivní drahá vína bez potřeby kupovat celou láhev, možno vyzkoušet více vín

Automaty na víno vyrábíme přes 10 let a s úspěchem je prodáváme do celého světa.

Kontaktovat dodavatele