Harapes.cz - prostředky pro výrobu vína

Jsme mladá rodinná společnost, která od roku 2014 nabízí komplexní sortiment vinařských potřeb, přípravků pro pěstitelské pálení a výrobu ovocných šťáv a moštů.

Přestože jsme na trhu relativně novou společností, stojí za námi více než 15 let zkušeností v nápojářském segmentu trhu. Poskytujeme vám, našim klientům komplexní odborné a profesionální služby při výrobě vína, pěstitelského pálení, lihovarnictví a výrobě ovocných šťáv.

 

Sortiment produktů vinařských potřeb je stále inovován a rozšiřován. Naši dodavatelé, významné francouzské a italské enologické společnosti jsou garantem Vaší spokojenosti. 

V našem vinařském sortimentu najdete vinné kvasinky a bakterie jablečno-mléčného kvašení, taniny pro ochranu a stabilizaci vína, čiřicí prostředky, enzymy pro ošetření hroznů, rmutu i moštu.  Dále je v nabídce i mnoho dalšího sortimentu pro vinaře.

Pro potřeby pěstitelského pálení nabízíme speciální selektované kvasinky, zajišťující kompletní prokvašení i za stižených podmínek, enzymy pro vyšší výlisnost a extrakci šťávy.

Na základě požadavků našeho trhu rozšiřujeme sortiment velice žádané dubové chipsy (11 druhů) a z Francie nově dovezeme dubové desky podporující senzorický charakter vašeho vína.

V našem internetovém obchodě, kde nabízíme vinařské potřeby, najdete i sortiment sanitačních prostředků, protože hygiena technologických zařízení je základem vašeho úspěchu.

A protože kvalitní víno si zaslouží zrát v sudech nejvyšší kvality, nově jsme do naší nabídky zařadili francouzské bednářství Tonnellerie Rousseau. Jejich značka VIDEO získala prestižní ocenění za kvalitu.

Společnost Harapes má vysoké standardy, které se projevují na kvalitě naší práce a především na obchodních výsledcích našich klientů, kterým pomáháme tímto růst. Stále inovujeme náš sortiment a již brzy také uvedeme další produkty, sledujte naše webové stránky nebo buďte s námi v kontaktu.

Provozovna hospodářských potřeb

Harapes.cz
Svárov 325
691 02 Velké Bílovice

Kontaktovat dodavatele