Hobra – Školník s.r.o. - filtrace

HOBRAFILT - HLOUBKOVÉ FILTRAČNÍ DESKY

Filtrační deska je v podstatě trojrozměrný hloubkový filtr, tvořený adsorbenty s velkým vnitřním povrchem. Je možné si je představit jako spleť různě dlouhých komůrek a kanálků uvnitř desky, v nichž se zachycují nečistoty. 

ORBIFILT - FILTRAČNÍ MODULY

Filtrační moduly Orbifilt jsou kruhové výseky z hloubkových filtračních desek, které jsou čočkovitě upevněny na drenážní tělo. Ve filtračním modulu je na sobě seřazeno více čoček, které jsou spojené mřížkovaným pouzdrem z polypropylenu.

CANDEFILT - FILTRAČNÍ SVÍČKY

Filtrační svíčky CANDEFILT jsou osvědčené a vyzkoušené produkty určené pro nejrůznější druhy filtrací ve všech oblastech včetně nápojového průmyslu nebo farmacie. Rozmanitost výrobků ve filtračních svíčkách vyplývá v podstatě z variací použitého filtračního materiálu a míry zádržnosti.

HOBRACOL - DESKOVÝ FILTR

Desková filtrační zařízení HOBRACOL se vyznačují kompaktní konstrukcí a jsou vyrobeny z vysokojakostních nerezových ocelí. Opěrné desky je možné dodat jak z nerezové oceli, tak i z Norylu (plast).

ORBICOL - MODULOVÝ FILTR

Modulová filtrační zařízení ORBICOL jsou vyráběna z vysokojakostních ocelí. Skládají se ze stojanu na třech nožkách, snímatelného krytu, spodního a vrchního talíře a upínacího segmentu. Jsou vyráběna ve dvou základních velikostech, a to ORBICOL 30 a ORBICOL 40.

CANDECOL - SVÍČKOVÝ FILTR

Svíčková filtrační zařízení (housingy) CANDECOL jsou vyráběna z vysokojakostních ocelí, a to chemicky odolných materiálu AISI 316L a nebo potravinářských AISI 304. Skládají se ze stojanu na třech nožkách, snímatelného krytu a upínacího segmentu. 

HOBRA-CIPHOBRA-CIP

Sanitační stanice je vyrobena z vysoce jakostní nerezové oceli a skládá se z pojízdného stojanu s čerpadlem, zásobní nádrže s topným tělesem a svíčkového filtru CANDECOL 1/3 VS pro filtraci technologické vody.

HOBRA KŘEMELINA

Filtrační křemelina je vhodná pro všechny typy ve světě používaných naplavovacích filtrů. Nabízíme kompletní řadu velmi kvalitních křemelin od hrubých značek HOBRA 700, 600 a 500, vhodných pro základní náplavu, až po velmi jemné křemeliny HOBRA 150, 100 a 40, které zajišťují, při správném použití, vysokou čirost filtrátu.

HOBRA – ŘEŠENÍ

Tento „produkt“ představuje naši konzultační a poradenskou činnost v oblasti filtrace, filtračních médií, filtračních zařízení a technologií. Jedná se zde o analýzy stavu filtrace u zákazníka, její vyhodnocení, navržení vhodných variant řešení a v neposlední řadě i projekce a dodávky celého systému řešení filtračních potřeb klienta.

KOOPERACE - STROJÍRENSKÁ VÝROBA

Nabízíme volné výrobní kapacity zpracování nerezových materiálů.

HOBRA je mezinárodně respektovaná na úspěch orientovaná společnost. Naše aktivity jsou zaměřeny na špičková řešení v oblastech filtrace a separace a vysokoteplotních a žárovzdorných izolací. Využíváním našich produktů čistíme a chráníme naší planetu. Naše práce nás baví a spolupráce s námi baví naše partnery.

Hobra je vedena úspěchem svých zákazníků a partnerů a pečuje o to, aby budovala výhodné, přirozené a dlouhodobé loajální vazby.

Nejcennější, co Hobra má, jsou její zaměstnanci – za vším, co děláme, jsou lidé. Hobra - skvělé místo pro práci inspirující k tomu nejlepšímu, co v každém je.

Kontaktovat dodavatele