JUDr. Pavlína Megová - MKM Jazyková škola a Překladatelská agentura - učebnice a kurzy vinařské angličtiny

Na podzim roku 2015 jsme vydali učebnici WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers, kterou doprovází více než sto výukových videí. Setkává se s úspěchy nejen v České republice, ale i v zahraničí.


V roce 2015 jsme jako první na světě vydali komplexní učebnici angličtiny s vinařskou tematikou s názvem English for Wine Professionals & Wine Lovers (1 499 Kč).

Tým autorů v čele s profesionálním australským vinařem Mikem Mazeym po tři roky spolupracoval se čtyřiceti předními světovými producenty vína z 16 zemí a také s několika držiteli prestižního titulu Master of Wine. Navštívil nejvýznamnější vinařství v Evropě a natočil rozhovory s jejich majiteli a spolupracovníky, jako například s Pierrem Lurtonem z Chateau d´Yquem a Cheval Blanc, s představiteli vinařství Louis Roederer, Olivier Leflaive, Clos de Tart a mnoha dalšími.

Učebnice je rozdělena do dvou částí. První mapuje proces zpracování od sazenice révy vinné po víno ve sklenici. Druhá část kategorizuje vína od šumivých po fortifikovaná a příjemně prezentuje odbornou terminologii na základě rozhovorů s předními představiteli mezinárodního vinařského světa. Celou knihu doprovází více než sto výukových videí dostupných na webových stránkách www.winewordsthebook.com.

Kniha se prodává po celém světě a vyučuje se podle ní i na zahraničních univerzitách, např. v Tokiu a Moskvě. V listopadu 2016 získala prestižní cenu za design - Special mention na German Design Award 2017.

FB knihy: www.facebook.com/WineWordsTheBook/


Kurz Angličtina ve vinařství


Kurz je určený pro milovníky vína, pro majitele vinných sklepů a vinoték, zaměstance a studenty vinařských společností.

Vyučující je profesionální vinař a lektor angličtiny z Austrálie Mike Mazey, který je zároveň hlavním autorem unikátní učebnice angličtiny ve vinařství WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers (viz výše).

Stále je v platnosti program „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“.

Příspěvek, který můžete získat, pokrývá 85 % nákladů na jazykové a další vzdělávací aktivity realizované externím vzdělávacím zařízením a 100 % mzdových nákladů, přičemž veškerou administrativu spojenou se získáním dotace vyřídíme za vás.

V rámci „Podpory odborného vzdělávání zaměstnanců“ vám nabízíme odborné kurzy angličtiny ve vinařství, ty jsou zaměřené na využití a zdokonalení angličtiny v kontextu mezinárodního průmyslu a obchodu s vínem.

Sylabus kurzu:

    Vinice
    Vinařství
    Degustace a popis vína
    Vinařský marketing
    Obchod s vínem a turismus
    Soutěže vín a hodnocení
    Snoubení vína a jídla
    Jak chytře zacházet s vínem

V kurzech využíváme naši unikátní knihu WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers. Je to první komplexní učebnice angličtiny s vinařskou tématikou na světě, doplněna více než 120 výukovými videi. Je určena všem, kteří potřebují specifický odborný anglický jazyk ke své profesi (vinaři, hoteliéři, restauratéři, pracovníci v maloobchodu a velkoobchodu s vínem, provozovatelé vinoték, sommeliéři, atd.)

 

Dál nabízíme překladatelský a tlumočnický servis.

MKM jazyková škola:

* působení na českém trhu přes 25 let
* více než 1 500 absolventů denního pomaturitního studia
* člen AJŠ – Asociace jazykových škol v České republice


Co nabízíme?

* kurzy angličtiny ve vinařství
* překlady do více než 40 světových jazyků
* výuka světových, evropských i exotických jazyků
* denní pomaturitní studium
* profesionální a přátelský tým lektorů
* studium MBA
* specializované jazykové kurzy a profesní kvalifikace


V čem vynikáme?

* učebnice vinařské angličtiny WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers
* jsme jediná společnost v ČR, která prošla náročným certifikačním procesem a získala oprávnění pro výuku kurzů WSET (Wine & Spirits Educational Trust)
* moderní klimatizované učebny s wi-fi připojením v centru Brna
* pořádání workshopů pro lektory

 

Kontaktovat dodavatele