Odborný/á prodavač/ka do vinařských potřeb Dubňany

Hledáme nového kolegu

Oficální název pozice je "prodavač/ka". Toto označení ale může být trochu zavádějící, jelikož jsme specficky zaměřený obchod a klademe veliký důraz na zkušenosti a vědomosti zaměstnanců. Není totiž běžné, že náš typický zákazník dojde do prodejny, vybere si sám co potřebujete a prodavač jej pouze "zkasíruje".

Mnohem častěji k nám někdo dojde s dotazy např:

  • "máte neco na sirku?"
  • "pohla sa mňa veltlína, co s tým?"
  • "čím mám včil stříkat?"
  • "jaké to má dávkování?"
  • "donesl jsem letošní rýňák, okoštuj to, neco mně v něm zasmrádá, poraď, co s ním"
  • "chcu neco proti mandelince, mám jí plné erteple"
  • "sháňám nejaké přírodní hnojivo pod ovocné stromky"
  • "chcu kvasinky na 400 litrů hruškového maču"

A nebo přijde paní s čerstvě utrhlým listem broskve, na kterém jsou žluté flíčky, a chce vědět, co je to za problém a jak se ho odstranit. A mnoho dalších a specifičtějších dotazů a požadavků.

Jsme svým způsobem doktoři, kteří vyslechnou své "pacienty", podívají se věcem na kloub a na základě vědomostí poradí a doporučí, co dělat, aby byl problém vyřešen.

Jedná se o práci v prodejně, což zahrnuje i doplňkové věci okolo, tedy například:

  • balení či vyskladňování zboží,
  • nebo pomoc zákazníkovi při nakládání rozměrnějších produktů.

Oficiální popis práce tedy je: Odborný/á prodavač/ka do vinařských potřeb.

Požadovány:

  • znalosti vinařství, vinohradnictví a zahradnictví.

Náplň práce:

  • prodej a obsluha kasy,
  • výdej zboží, komunikace,
  • pomoc zákazníkům při výběru zboží,
  • schopnost reagovat na odborné dotazy zákazníků a na základě toho doporučovat správné zboží.

Nabízíme:

  • práci ve skvělém kolektivu s vizí zachraňovat a udržovat tradiční malovinařství na Slovácku,
  • mzdu 20 až 25 tisíc Kč,
  • nástup ihned.

Část těchto vědomostí získáte i za pochodu, určitě ale platí, že na tuto pracovní pozici potřebujete velmi solidní základ.

Zajímá vás to? Kontaktujte nás na kopecek@vinarskydum.cz, Zbyněk Kopeček ml.

Kontaktovat zaměstnavatele