Vzdělávací centrum MKM s.r.o. - prestižní kurzy o víně WSET

Jsme jediná společnost v ČR, která prošla náročným certifikačním procesem a získala oprávnění pro výuku kurzů WSET (Wine & Spirits Educational Trust).Prestižní kurzy o víně od WSET (Wine & Spirits Educational Trust) poprvé v ČR!

Kurzy WSET (Wine & Spirits Educational Trust) jsou celosvětově vyhledávanou kvalifikací v oblasti obchodu s vínem a destiláty zakončené mezinárodně uznávanou zkouškou. V současné době nabízíme tři pokročilosti těchto kurzů:

 

* WSET Level 1 Award in Wines
* WSET Level 2 Award in Wines and Spirits
* WSET Level 3 Award in Wines


Kurz WSET Level 1 Award in Wines je jednodenní kurz, který poskytuje praktický úvod do světa vína. Představuje hlavní odrůdy révy vinné a jejich charakteristické znaky. Popisuje hlavní typy a styly vín, pomáhá studentům získat základní degustační dovednosti a návod, jak postupovat při hodnocení a analýze vín.


Kurz WSET Level 2 Award in Wines and Spirits je dvoudenní kurz. Zaměřuje se na vysvětlení postupu výroby vín, definuje faktory, které určují výsledný styl vína, představuje hlavní vinařské regiony světa. Součástí kurzu jsou i principy párování jídla a vína nebo charakteristika hlavních kategorií lihovin a likérů a metod jejich výroby.


WSET Level 3 Awards in wines is an advanced level qualification for professionals working in the wine industry and for wine enthusiasts.

This course will develop to a high-level your ability to describe wine accurately, and account in detail for the style, quality and price of wines. Our experienced educator Frank Smulders MW will assist you to develop your analytic tasting abilities through a carefully selected series of approximately 82 wine samples.

 

Kurzy probíhají v centru Brna na Jakubské 1. Jsou vyučovány v angličtině a zakončeny mezinárodně uznávanou zkouškou WSET. Lektorem je světově uznávaný Master of Wine Frank Smulders.


MKM jazyková škola a překladatelská agentura:

* působení na českém trhu přes 25 let
* více než 1 500 absolventů denního pomaturitního studia
* člen AJŠ – Asociace jazykových škol v České republiceCo nabízíme?

* kurzy angličtiny ve vinařství
* prestižní vinařské kurzy WSET
* překlady do více než 40 světových jazyků
* výuka světových, evropských i exotických jazyků
* denní pomaturitní studium
* profesionální a přátelský tým lektorů
* studium MBA
* specializované jazykové kurzy a profesní kvalifikaceV čem vynikáme?

* jsme jediná společnost v ČR, která prošla náročným certifikačním procesem a získala oprávnění pro výuku kurzů WSET (Wine & Spirits Educational Trust)
* učebnice vinařské angličtiny WineWords – English for Wine Professionals & Wine Lovers
* moderní klimatizované učebny s wi-fi připojením v centru Brna
* pořádání workshopů pro lektory

Kontaktovat dodavatele