Pozvánky na vinařské akce

Sekt38 | vyhlášení a přehlídka 38 nejlepších sektů ČR 2019

Zveme Vás na nevídanou událost v rámci ČR. Vyhlášení a prezentrace nejlepších 38 sektů a vín s obsahem CO2 vč. všech přihlášených vzorků.

Pozvánka na vinařské akce v březnu 2019

Také máte s prvními jarními paprsky chuť někam vyrazit? Teplejší vzduch a vůně prvních kvetoucích rostlin k tomu přímo vybízejí. Už jste byli za krásami a degustací na jižní Moravě nebo ve vinařských Čechách? Jaro je pro návštěvu vinařských oblastí ideální dobou.

JustWINE: Spring Collection 2019

V tento den budeš mít jedinečnou příležitost ochutnat více než 60 vín z celého světa a navíc se budeš moci setkat s moravskými i zahraničními vinaři, kteří nás přijedou navštívit. A samozřejmě se na tebe budeme těšit i my!

VII. Čejkovická vinná stezka 2019

Odložte zimní kabáty, promažte řetázky na svých kolech nebo oprašte leki hole a přijďte si projít malebné okolí Čejkovic. V místních vinicích na Vás budou čekat vinaři a budete moci ochutnat především mladá vína v tom nejpřirozenějším prostředí.

Slavnosti mandloní a vína v Hustopečích 23.3.2019

Největší jarní událost se bude konat v sobotu 23. března, tradičně na čtyřech hlavních místech: na Dukelském náměstí, v mandloňových sadech, v domě U Synků a ulici Na Hradbách.

Pozvánka na kurzy Vinařské akademie Valtice únor - duben 2019

Vyberte si ze zajímavých kurzů, které přináší Vinařská akademie Valtice na únor - duben 2019.

Pozvánka na vinařské akce v únoru 2019

Vyznejte lásku vínem nejen na sv. Valentýna! Květiny, dárek či vícechodová večeře – to vše obvykle patří do romanticky stráveného večera se svou milovanou polovičkou, ale k dokonalosti okamžiku nepochybně patří také víno. Připravili jsme výběr několika tipů na vína, která se umístila v letošním Salonu vín...

Vinitech - francouzský veletrh pro vinaře

Nejnovější inovace ve vinařském průmyslu! Vinotech Sifel, mezinárodní veletrh vybavení a služeb v oblasti vinařství a technologie sklepů, se uskuteční ve dnech 20. až 22. listopadu 2018 v Bordeaux. Očekává se 850 vystavovatelů a 45 000 návštěvníků. Na veletrhu budou .....

Festival oranžových vín Vídeň 19.11.2018

Festival Orange Wine 2018 představuje řadu bílých vín vyrobených dlouhodobou macerací. Asi 60 vinařů z Rakouska, Slovinska, Itálie, Chorvatska, Slovenska a dalších ....

Partneři projektu