Rozhovory

"O zátkách jsem vlastně vůbec nic nevěděl" říká majitel firmy Jan Kašpar

Zátky Diam z korkového mikrogranulátu, Aglomerované zátky, Aglo plus zátky z jemného granulátu, zátky z aglomerátu a disky z přírodního korku, 4-dílné zátky, přírodní zátky, Stericork zátka vyrobená litím do odstředivé formy, zátky na šampaňské, zátky kónické i na pivo a jiné. Tohle je krátký výčet zátek, které firma CORK JANOSA od roku 2001 vyrábí pro české vinaře a nejen ty.

K vínu se díky argonu nedostane kyslík a nedojde k oxidaci vína.

„Umožnila jsem restauracím zvětšit portfolio rozlévaných vín, umožnila jsem lidem vyzkoušet v restauracích více druhů vín a vám vinařům tak umožňuji nabídnout lidem více chutí a požitků z vína“, říká Adéla Zukalová. Konec starostí s tím, co dělat s otevřeným vínem, zvýšení celkového obratu podniku a snížení nákladů, snadná manipulace a víceúčelové využití v gastronomii, to je produkt s místem narození Česká Republika a s názvem Fresh – it.

Ing. Lucie Hotařová "Chceme svým zákazníkům umět poradit, pomoci jim najít svůj příběh".

Chceme svým zákazníkům umět poradit, pomoci jim najít svůj příběh, který společně vtiskneme do etikety. Dlouhodobě sledujeme vývoj designu etiket a vinařský marketing u nás i v zahraničí, abychom mohli dostát našeho závazku, že vinařům umíme odborně poradit.

Partneři projektu